Resultatliste:Oløp 1 i Bømoen, 04.05.17

Linkt til lagsfil: resultatlag.html



KLASSAR

D17- H17- D15- H15- D13- H13- D12N H12N Småtrol


LØYPE: Lang , Lengde: 4400
KLASSE: D17- Lang Antall starta = 2
Plassering Navn Sluttid Differanse Km. tid
1 Ingeborg Senderud Wæhle 56.38 12.52
2 Marit Sandbæk 1.03.43 7.05 14.29
KLASSE: H17- Antall starta = 5
Plassering Navn Sluttid Differanse Km. tid
1 Ottar Fjose 38.26 8.44
2 Håvard Skattum 39.52 1.26 9.04
3 Jon Grendahl 41.38 3.12 9.28
4 Kjetil Dyrvik 45.05 6.39 10.15
5 Børge Lindland 46.05 7.39 10.28

LØYPE: Mellom , Lengde: 2800
KLASSE: D15- Antall starta = 8
Plassering Navn Sluttid Differanse Km. tid
1 Kjellaug Grødem 35.45 12.46
2 Ranveig Iversen 43.48 8.03 15.39
3 Aina Sandaker 47.09 11.24 16.50
4 Marianne Bakketun 53.05 17.20 18.58
5 Marta Ringheim 54.25 18.40 19.26
6 Eivor Holstad 58.30 22.45 20.54
7 Turid Fjose 1.02.12 26.27 22.13
8 Marte Senderud Wæhle 1.04.43 28.58 23.07
KLASSE: H15- Antall starta = 5
Plassering Navn Sluttid Differanse Km. tid
1 Ottar Bakketun 35.49 12.48
2 Dag Christensen 36.48 59 13.09
3 Knut Skiple 37.06 1.17 13.15
4 Svein-Erik Heggenes 39.12 3.23 14.00
5 Erling Rørlien 59.38 23.49 21.18

LØYPE: Kort , Lengde: 2100
KLASSE: D13- Antall starta = 3
Plassering Navn Sluttid Differanse Km. tid
1 Bente Molland 29.43 14.09
2 Ann Merete Handegård 33.49 4.06 16.06
Gerd Karine Andersen
KLASSE: H13- Antall starta = 3
Plassering Navn Sluttid Differanse Km. tid
1 Gudmund Andresen 25.55 12.20
2 Sondre Andresen 33.01 7.06 15.43
3 Peder Andresen 33.05 7.10 15.45

LØYPE: Nybyrj , Lengde: 1800
KLASSE: D12N Antall starta = 14
Plassering Navn Sluttid Differanse Km. tid
Guro Krokeide Andersen 41.00 22.47
Osmine Austbø
Inga Bjotveit
Frida Sivertsen Brattenberg 37.36 20.53
Ranveig Elisa Een 24.04 13.22
Tone Handegård
Jenny Joanesarson 39.19 21.51
Kristense Lindland 42.47 23.46
Mina Lindland 42.31 23.37
Tuva Rivenes 55.32 30.51
Anna Rørlien Sandvold 55.34 30.52
Kari Ann Slettemark
Sara Slettemark 28.23 15.46
Thea Isabel Tveit Bakketun 37.18 20.43
Andrea Fære Hole 24.25 13.34
KLASSE: H12N Antall starta = 8
Plassering Navn Sluttid Differanse Km. tid
Neo Andersen
Martin Seim Haugen 46.57 26.05
Isak Midtun 46.43 25.57
Falk Rivenes
Johannes Slettemark 26.54 14.57
Kjartan Slettemark
Samuel Slettemark 27.29 15.16

LØYPE: Småtrol , Lengde: 0 Antall starta = 48