Resultatliste:Oløp 4 på Jonstølen, 31.08.17

Linkt til lagsfil: resultatlag.html



KLASSAR

D17- H17- D15- H15- D13- H13- D12N H12N Småtrol


LØYPE: Lang , Lengde: 4300
KLASSE: D17- Lang Antall starta = 2
Plassering Navn Sluttid Differanse Km. tid
1 Kjellaug Grødem 52.53 12.18
2 Marit Sandbæk 1.08.55 16.02 16.02
KLASSE: H17- Antall starta = 7
Plassering Navn Sluttid Differanse Km. tid
1 Håvard Skattum 41.23 9.37
2 Svein Linga 45.48 4.25 10.39
3 Kjetil Dyrvik 48.08 6.45 11.12
4 Bernt Heggøy 48.39 7.16 11.19
5 Jon Grendahl 55.08 13.45 12.49
6 Harald Hatland 58.11 16.48 13.32
7 Gunnar Bråten 58.13 16.50 13.32

LØYPE: Mellom , Lengde: 2600
KLASSE: D15- Antall starta = 5
Plassering Navn Sluttid Differanse Km. tid
1 Trude Bråten 50.18 19.21
2 Ellen Astrup 56.58 6.40 21.55
3 Ranveig Iversen 1.03.47 13.29 24.32
Kristine Klette 8
Liv Rørlien 57.21
KLASSE: H15- Antall starta = 5
Plassering Navn Sluttid Differanse Km. tid
1 Svein Jarl Hansen 43.55 16.53
2 Svein-Erik Heggenes 45.36 1.41 17.32
3 Ottar Bakketun 46.34 2.39 17.55
4 Dag Christensen 53.35 9.40 20.37
5 Erling Rørlien 1.06.45 22.50 25.40

LØYPE: Kort , Lengde: 1800
KLASSE: D13- Antall starta = 3
Plassering Navn Sluttid Differanse Km. tid
1 Kariann Slettemark 28.44 15.58
2 Marta Ringheim 48.35 19.51 26.59
3 Heidi Kolve 49.45 21.01 27.38
KLASSE: H13- Antall starta = 3
Plassering Navn Sluttid Differanse Km. tid
1 Johannes Slettemark 27.49 15.27
2 Sondre Andresen 28.11 22 15.39
3 Peder Andresen 29.29 1.40 16.23

LØYPE: Nybyrj , Lengde: 1200
KLASSE: D12N Antall starta = 6
Plassering Navn Sluttid Differanse Km. tid
Gerd Karin Andresen 11.10 9.18
Jenny Joanesarson 45.40 38.03
Tuva B. Landro 23.48 19.50
Oda Malen Litlere 21.16 17.43
Anna Rørlien Sandvold 47.17 39.24
Sara Slettemark 20.55 17.26
KLASSE: H12N Antall starta = 5
Plassering Navn Sluttid Differanse Km. tid
Peder Andresen 11.01 9.11
Sondre Andresen 10.56 9.07
Mikkel Landro 21.05 17.34
Johannes Slettemark 15.34 12.58
Samuel Slettemark 16.56 14.07

LØYPE: Småtrol , Lengde: 0 Antall starta = 36